Abeelen Stamboom » Adrianus Cornelius Verhagen (1899-1938)

Persoonlijke gegevens Adrianus Cornelius Verhagen 

Bron 1
  • Hij is geboren op 4 juli 1899 in Tilburg.
  • Feiten:
    • (RIN) 2094.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I2094.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I4377.
    • (RIN) 2097.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I4376.
    • (RIN) 2096.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I4375.
    • (RIN) 2095.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I2096.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I2095.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I2097.
  • (2) op 18 september 2011.
    Tijdstip: 16:21:18
  • Hij is overleden op 14 juni 1938 in Hilvarenbeek, hij was toen 38 jaar oud.
  • Een kind van Stephanus Cornelis Verhagen en Catharina Krijnen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 november 2018.

Gezin van Adrianus Cornelius Verhagen


Notities over Adrianus Cornelius Verhagen

drianus is van beroep glazenwasser tekende op2-4-1928 de overlijdingsakte van zijn broer Simon Petrus.
drianus is van beroep glazenwasser tekende op2-4-1928 de overlijdingsakte van zijn broer Simon Petrus.
[1919] opperman, [1924-1925] glazenwasser
drianus is van beroep glazenwasser tekende op2-4-1928 de overlijdingsakte van zijn broer Simon Petrus.
drianus is van beroep glazenwasser tekende op2-4-1928 de overlijdingsakte van zijn broer Simon Petrus.
[1919] opperman, [1924-1925] glazenwasser

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Cornelius Verhagen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Cornelius Verhagen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Cornelius Verhagen

Adrianus Cornelius Verhagen
1899-1938


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geïmporteerd uit Untitled_10.ged / SUBM (Uitgever): @SUBM@

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 juli 1899 lag rond de 14,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
      • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
      • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
      • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
      • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
    • De temperatuur op 14 juni 1938 lag tussen 9,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
      • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
      • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
      • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
      • 9 november » (Reichs)kristallnacht, de eerste massale geweldpleging tegen Joden en hun eigendommen in nazi-Duitsland (in de nacht van 9 op 10 november).
      • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verhagen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verhagen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verhagen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verhagen (onder)zoekt.

    De publicatie Abeelen Stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sjef van Abeelen, "Abeelen Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/abeelen-stamboom/I4374.php : benaderd 4 maart 2026), "Adrianus Cornelius Verhagen (1899-1938)".