Abeelen Stamboom » Maria Cornelia van Hest (1875-1941)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia van Hest 

Bron 1
  • Alternatieve naam: Maria van Hest (ook bekend als / alias)
  • Zij is geboren op 5 mei 1875 in Tilburg.
  • Feiten:
    • (RIN) 1050.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I1050.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I1049.
    • (RIN) 1049.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I1051.
    • (RIN) 1051.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I3341.
    • (Gramps IDs samengevoegd) I3339.
  • (1) op 20 oktober 2011.
    Tijdstip: 20:06:56
  • Zij is overleden op 2 juni 1941 in Tilburg, zij was toen 66 jaar oud.
  • Een kind van Petrus van Hest en Margo Verrijt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 maart 2019.

Gezin van Maria Cornelia van Hest

Zij is getrouwd met Antonius van Abeelen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 18 november 1903 te Tilburg, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia van Hest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Cornelia van Hest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia van Hest


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geïmporteerd uit Untitled_10.ged / SUBM (Uitgever): @SUBM@

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 mei 1875 lag rond de 21,4 °C. De winddruk was 29 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 45%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 18 november 1903 lag tussen -2,9 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (49%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 2 juni 1941 lag tussen 5,4 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
      • 9 mei » De Duitse onderzeeboot U 110 wordt gekaapt door de Royal Navy waarbij codeboeken en Enigma-codeermachine worden buitgemaakt. Deze hielpen de codebrekers in Bletchley Park de Duitse codes te kraken.
      • 18 mei » Nadat Kroatië door de nazi's tot koninkrijk was verheven, wordt de hertog van Spoleto tot koning gekroond. Hij neemt de naam Tomislav II van Kroatië aan.
      • 27 mei » Het Duitse oorlogsschip Bismarck vergaat in de Atlantische Oceaan.
      • 10 augustus » Opening van het Štadión pod Dubňom, een voetbalstadion in Žilina en de thuishaven van de Slowaakse voetbalclub MŠK Žilina.
      • 3 oktober » De eerste spuitbussen op drijfgas komen op de markt, in de VS.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hest

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hest.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hest.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hest (onder)zoekt.

    De publicatie Abeelen Stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sjef van Abeelen, "Abeelen Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/abeelen-stamboom/I3340.php : benaderd 22 januari 2026), "Maria Cornelia van Hest (1875-1941)".