De temperatuur op 4 november 1935 lag tussen 5,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
Trouwdag 11 juli 1958
De temperatuur op 11 juli 1958 lag tussen 10,7 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 11,3 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
4 januari » Spoetnik 1 valt na 92 dagen in de ruimte terug op aarde.
20 januari » President Marcos Pérez Jiménez van Venezuela slaat op de vlucht vanwege de opstand tegen zijn regime.
22 januari » Resolutie 127 Veiligheidsraad Verenigde Naties betreffende het Arabisch-Israëlisch conflict wordt aangenomen.
29 juni » Brazilië wint de wereldtitel door gastland Zweden in de finale van het WK voetbal met 5-2 te verslaan.
4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
4 december » Benin wordt zelfstandig.
Dag van overlijden 11 maart 2010
De temperatuur op 11 maart 2010 lag tussen -1,2 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (29%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
15 februari » In Buizingen bij Halle botsen twee treinen van de NMBS. Hierbij komen 18 mensen om het leven.
28 maart » Laatste vlucht van een Fokker 50 en laatste vlucht van een propellervliegtuig bij de KLM.
20 april » Door de explosie op het boorplatform Deepwater Horizon ontstaat een olieramp in de Golf van Mexico.
17 augustus » In het Walt Disney Studios Park wordt het themagebied Toy Story Playland geopend.
10 oktober » Michał Żewłakow speelt tegen de Verenigde Staten zijn honderdste interland voor het Pools voetbalelftal en evenaart daarmee recordinternational Grzegorz Lato.
17 december » Femke Halsema, op dat moment fractievoorzitter van GroenLinks, stapt uit de Nederlandse politiek.
Dag van begraven 17 maart 2010
De temperatuur op 17 maart 2010 lag tussen 2,7 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (70%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
23 februari » Leiders uit Latijns-Amerika en de Caraïben verenigen zich in een regionaal economisch blok waar Canada en de Verenigde Staten buiten zijn gelaten.
3 juni » Karl Lagerfeld wordt commandeur van het Légion d'honneur.
23 juli » Nabij het Zwitserse Fiesch vindt een treinongeluk plaats.
10 augustus » De presidenten van Venezuela en Colombia, Hugo Chávez en Juan Manuel Santos, herstellen de diplomatieke betrekkingen tussen de Zuid-Amerikaanse buurlanden.
14 oktober » Installatie van het kabinet-Rutte I in Nederland.
20 november » Vladimir Arzumanian wint voor Armenië het Junior Eurovisiesongfestival 2010 met het nummer Mama.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Aartje Helmigs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aartje-helmigs/I43068.php : benaderd 26 januari 2026), "Hentje Doppenberg (1935-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.