De temperatuur op 1 oktober 1919 lag tussen 5,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
Trouwdag 23 juni 1950
De temperatuur op 23 juni 1950 lag tussen 10,0 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 20,2 mm neerslag gedurende 9,3 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
4 januari » De regering van Pakistan erkent de Chinese Volksrepubliek van Mao Zedong.
28 april » Huwelijk van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand met Sirikit Kitiyakara.
9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
28 mei » Het Ghanees voetbalelftal speelt onder de naam Goudkust de eerste officiële interland en wint met 1-0 van Nigeria.
1 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Austria Salzburg.
26 juli » Het Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger (KNIL) wordt ontbonden.
Dag van overlijden 4 februari 2007
De temperatuur op 4 februari 2007 lag tussen -1,3 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 januari » Roger Federer wint de Australian Open door in de finale de Chileen Fernando González te verslaan met 7-6 6-4 6-4. Het was voor de Zwitser zijn 10e Grand Slam-titel.
12 mei » Het 52e Eurovisiesongfestival wordt gehouden in de Finse hoofdstad Helsinki. De winnaar werd Servië met zangeres Marija Šerifović en het lied Molitva.
23 juni » In Vaasa verbetert atleet Guus Hoogmoed het zes jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Troy Douglas (10,19 seconden) met een tijd van 10,15 seconden.
8 juli » De Boeing 787 Dreamliner wordt voor het eerst aan het publiek gepresenteerd.
23 oktober » Umbro wordt voor 408 miljoen euro overgenomen door Nike.
10 november » De Belgische piloot Jacques Wilmart is, na een kort verblijf in een Tsjadische gevangenis (in verband met de Ark van Zoë), terug in België.
Dag van begraven 9 februari 2007
De temperatuur op 9 februari 2007 lag tussen 1,0 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
9 januari » Voor het eerst in de Belgische geschiedenis moet een prins komen getuigen in een rechtszaak. Prins Laurent wordt namelijk opgeroepen als getuige in een fraudezaak bij de Belgische marine.
14 januari » De Franse regeringspartij UMP kiest Nicolas Sarkozy als kandidaat voor de presidentsverkiezingen in april.
24 maart » Het Montenegrijns voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. In Podgorica wordt Hongarije met 2-1 verslagen.
1 juni » RTL zendt sinds vandaag alle programma's uit in breedbeeld.
1 juli » Koos Moerenhout is Nederlands kampioen wielrennen op de weg geworden in Maastricht.
12 december » Een Apache-helikopter van de Koninklijke Luchtmacht raakt tijdens een trainingsvlucht hoogspanningskabels waardoor zo'n 50.000 huishoudens in de Gelderse Bommelerwaard en Tielerwaard ruim 2 dagen zonder stroom komen te zitten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel Aart Mosterd", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aart-mosterd/I9396.php : benaderd 15 januari 2026), "Hendrik Doppenberg (1919-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.