De temperatuur op 10 maart 1932 lag tussen -2,0 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
Dag van overlijden 31 augustus 2014
De temperatuur op 31 augustus 2014 lag tussen 10,4 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
12 februari » Op de Olympische Winterspelen in Sotsji wint Stefan Groothuis de 1000 meter voor de Canadees Denny Morrison. Michel Mulder voegt aan zijn goud op de 500 meter een bronzen medaille toe.
17 mei » In Laos komen 22 mensen om het leven als een vliegtuig neerstort in de rivier de Mekong. Onder hen de minister van Defensie Douangchay Phichit.
24 mei » Real Madrid CF wint als eerste club in de geschiedenis voor de tiende keer de Champions League. In de finale in Lissabon is de Spaanse voetbalclub na verlenging met 4-1 te sterk voor stadgenoot Atlético Madrid.
29 juni » ISIS roept een kalifaat, de Islamitische Staat, uit.
3 augustus » Bij een zware aardbeving in de Chinese provincie Yunnan zijn zeker 175 dodelijke slachtoffers gevallen.
12 augustus » Gerardo Martino wordt aangesteld als de nieuwe bondscoach van het Argentijns voetbalelftal. De 51-jarige trainer uit Rosario volgt Alejandro Sabella op, die vertrok na de tweede plaats bij het WK voetbal 2014 in Brazilië.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel Aart Mosterd", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aart-mosterd/I79537.php : benaderd 28 februari 2026), "Dries van Nijhuis (1932-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.