De temperatuur op 17 juli 1913 lag tussen 9,5 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
Trouwdag 8 december 1933
De temperatuur op 8 december 1933 lag tussen -9,5 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -4,9 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
Dag van overlijden 27 januari 2006
De temperatuur op 27 januari 2006 lag tussen -6,0 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
2 januari » In het Beierse Bad Reichenhall stort het dak van een kunstijsbaan in door hevige sneeuwval. Vijftien mensen komen om het leven en ongeveer 35 raken gewond.
12 maart » Niels Kerstholt en Liesbeth Mau-Asam worden in Heerenveen Nederlands Kampioen Shorttrack.
28 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt op de laatste dag van zijn verblijf in Polen het voormalige concentratiekamp Auschwitz.
22 juni » Benoeming van Tarcisio Bertone tot kardinaal-staatssecretaris als opvolger van kardinaal Angelo Sodano met ingang van 15 september.
5 juli » Het duo Daniel Nestor (Canada) en Mark Knowles (Bahama's) winnen de op een na langste partij in de historie van Wimbledon in 6 uur en 9 minuten.
10 december » Opening van de MDCC-Arena, een voetbalstadion in de Duitse stad Maagdenburg.
Dag van begraven 1 februari 2006
De temperatuur op 1 februari 2006 lag tussen -4,5 °C en -1,8 °C en was gemiddeld -3,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
12 februari » Ireen Wüst wint goud op de 3000 m tijdens de Olympische Spelen in Turijn vóór landgenote Renate Groenewold en de Canadese Cindy Klassen.
15 augustus » Bij wedstrijden in Tallinn scherpt de Russische atlete Tatjana Lysenko haar eigen wereldrecord kogelslingeren (77,41 meter) aan tot 77,80 meter.
23 augustus » In het Oostenrijkse Strasshof an der Nordbahn ontsnapt Natascha Kampusch aan haar ontvoerder Wolfgang Přiklopil, na acht jaar gevangenschap.
28 augustus » In de Turkse badplaats Marmaris vindt een reeks bomaanslagen plaats.
1 oktober » Riemer van der Velde neemt afscheid van SC Heerenveen als voorzitter.
3 november » Mizan Zainal Abidin wordt gekozen tot 13e Yang di-Pertuan Agong (koning van Maleisië)
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel Aart Mosterd", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aart-mosterd/I3847.php : benaderd 1 maart 2026), "Grietje van den Bor (1913-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.