Parenteel Aart Mosterd » Jan Teunissen (1922-2011)

Persoonlijke gegevens Jan Teunissen 


Gezin van Jan Teunissen

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 9 juli 1948 te Putten, hij was toen 25 jaar oud.

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Teunissen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Jan Teunissen

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Teunissen

Jan Teunissen
1858-1923
Aart Mosterd
1878-1962

Jan Teunissen
1922-2011

1948
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 september 1922 lag tussen 5,5 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
      • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
      • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
      • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • De temperatuur op 9 juli 1948 lag tussen 8,6 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 9 maart » In een 148 inch grote cyclotron van de universiteit van Californië worden mesonen gemaakt.
      • 17 maart » Oprichting van de West-Europese Unie (WEU), de huidige 'gewapende arm' van de Europese Unie.
      • 23 maart » In Parijs wordt de Citroën 2CV (Lelijke Eend /Geit) ten doop gehouden
      • 28 mei » Het tweede vliegdekschip met de naam Karel Doorman wordt in dienst gesteld.
      • 1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
      • 9 december » Het Genocideverdrag wordt ondertekend.
    • De temperatuur op 27 september 2011 lag tussen 10,3 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Meer dan achthonderd gezinnen verliezen in de Boliviaanse hoofdstad La Paz hun huizen als gevolg van overvloedige regen en aardverschuivingen.
      • 9 april » In het Familiepark Drievliet worden de attracties Kwal, Nautilus, Draaikolk en Glijbaan Brigade geopend.
      • 14 mei » In het Duitse Düsseldorf vindt de finale van het Eurovisiesongfestival plaats.
      • 15 mei » In Antwerpen opent het Museum aan de Stroom, een nieuw museum voor stad, haven en scheepvaart.
      • 24 mei » Luchtvaartmaatschappij KLM vliegt tot 11 uur in de ochtend niet vanaf Amsterdam naar Noord-Engeland en Schotland in verband met een IJslandse aswolk.
      • 24 juli » Ondanks zijn strijd tegen kanker wil president Hugo Chávez van Venezuela zich beschikbaar stellen voor een nieuwe, zesjarige ambtstermijn, zegt hij tegen de krant Correo del Orinoco.
    • De temperatuur op 1 oktober 2011 lag tussen 8,8 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Na overvloedige regenval komen meer dan 500 mensen om door overstromingen en modderstromen in de Braziliaanse staat Rio de Janeiro.
      • 4 april » In Haïti wint zanger Michel Martelly, ook bekend als Sweet Micky, de tweede ronde van de presidentsverkiezingen van voormalig first lady Mirlande Manigat.
      • 9 mei » Voetballer Marc Höcher van Helmond Sport wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2010/11.
      • 25 juli » Een spandoek met de tekst 'Mladic vrij!' kost de Roemeense voetbalbond 15.000 euro. Supporters hadden het spandoek opgehangen tijdens de EK-kwalificatiewedstrijd Roemenië-Bosnië op 3 juni.
      • 20 augustus » Begin van de Slag om Tripoli, een stadsgevecht tijdens de opstand in Libië.
      • 13 december » Politie en justitie in Roemenië beginnen met de aanpak van heksen, nadat zeker tien aangiften zijn binnengekomen van bedrog en afpersing door de beoefenaars van de zwarte kunst.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1919 » Lex van Delden, Nederlands componist († 1988)
    • 1920 » Herman Smitshuijzen, Nederlands zwemmer († 2007)
    • 1922 » Yma Súmac, Peruviaans zangeres († 2008)
    • 1923 » Uri Avnery, Israëlisch journalist, politicus en vredesactivist († 2018)
    • 1924 » Putte Wickman, Zweeds jazz klarinetspeler († 2006)
    • 1924 » Alan Hackney, Engels schrijver († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Teunissen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel Aart Mosterd", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aart-mosterd/I31236.php : benaderd 17 januari 2026), "Jan Teunissen (1922-2011)".