Parenteel Aart Mosterd » Renger Geurts (1909-1993)

Persoonlijke gegevens Renger Geurts 


Gezin van Renger Geurts

Hij is getrouwd met Aaltje van den Hoorn.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1933 te Putten, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Renger Geurts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Renger Geurts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Renger Geurts

Derk Geurts
1831-1901
Janna Pul
1831-1876
Evert Ruiter
1836-1886
Aalt Geurts
1867-1952

Renger Geurts
1909-1993

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 juni 1909 lag tussen 2,5 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • De temperatuur op 1 juni 1933 lag tussen 4,4 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
      • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
      • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
    • De temperatuur op 21 maart 1993 lag tussen 0,6 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Korte maar hevige brand breekt uit in de Sint-Servaasbasiliek in Grimbergen.
      • 27 maart » Jiang Zemin wordt aangewezen als president van China.
      • 24 april » Rolf Järmann wint de 28e editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 3 augustus » Het Peruaanse Congres besluit dat de doodstraf mag worden toegepast op verdachten van terroristische activiteiten.
      • 31 oktober » In Peru wordt per referendum een nieuwe grondwet aangenomen, die herverkiezing van president Alberto Fujimori mogelijk maakt.
      • 15 december » Het tennisduo Jacco Eltingh en Paul Haarhuis wordt in Bussum uitgeroepen tot sportploeg van het jaar 1993 vanwege hun wereldtitel in het dubbelspel. Schaatser Falko Zandstra, Europees en wereldkampioen, en wielrenster Leontien van Moorsel, wereldkampioene en winnares van de Tour Feminin, krijgen de titel sportman en sportvrouw van het jaar toebedeeld.
    • De temperatuur op 25 maart 1993 lag tussen 1,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 27 april » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties hekelt de beschieting door de Angolese oppositiebeweging UNITA van een vliegtuig van de Wereldvoedselorganisatie als een "schandelijke, vijandige daad".
      • 3 mei » Drie zwaarbewapende misdadigers ontsnappen uit de gevangenis van Sint-Gillis in Brussel, waarbij verscheidene personen worden gegijzeld.
      • 9 mei » In de Efteling wordt de attractie Droomvlucht geopend.
      • 16 juli » De Pakistaanse oppositieleider Benazir Bhutto schrapt een "lange mars" van haar aanhangers naar Islamabad om de regering van premier Nawaz Sharif ten val te brengen onder druk van het leger en "in het nationaal belang".
      • 29 augustus » Atlete Ellen van Langen brengt in Sheffield het Nederlands record op de incourante 1.000 meter op 2.35,21 minuten.
      • 30 december » Israël en het Vaticaan komen overeen elkaar te erkennen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1986 » August De Boodt (90), Belgisch politicus
    • 1986 » Karel Cuypers (83), Vlaams sterrenkundige en humanist
    • 1993 » Lucy Hannah (117), Amerikaans oudste (zwarte) vrouw
    • 1997 » John Nemechek (27), Amerikaans autocoureur
    • 2001 » Hans de Korte (68), Nederlands politicus
    • 2001 » Jay Cameron (72), Amerikaans jazzmusicus

    Over de familienaam Geurts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geurts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geurts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geurts (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel Aart Mosterd", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aart-mosterd/I31090.php : benaderd 10 januari 2026), "Renger Geurts (1909-1993)".