Parenteel Aart Mosterd » Elisabeth van de Veen (1892-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van de Veen 

  • Zij is geboren geraamd rond rond 1892.

Gezin van Elisabeth van de Veen

Zij heeft/had een relatie met Dirk van Vaneveld.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van de Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van de Veen

Elisabeth van de Veen
1892-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Veen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel Aart Mosterd", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aart-mosterd/I155689.php : benaderd 15 januari 2026), "Elisabeth van de Veen (1892-????)".