De temperatuur op 9 september 1910 lag tussen 9,8 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
Trouwdag 17 oktober 1936
De temperatuur op 17 oktober 1936 lag tussen 9,5 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
Dag van overlijden 12 januari 1988
De temperatuur op 12 januari 1988 lag tussen 0,7 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I932.php : benaderd 22 oktober 2026), "Hermann Heinrich "Hein" Herman (Hermann Heinrich "Hein" Herman) Suelmann Emmen (1910-1988)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.