Zoelman Hake » "Henk" Henderikus ("Henk" Henderikus) Kaiser (1933-1995)

Persoonlijke gegevens "Henk" Henderikus ("Henk" Henderikus) Kaiser 

Bronnen 1, 2, 3
  • Roepnaam "Henk" Henderikus.
  • Hij is geboren op 1 april 1933 in Emmer Compascuum.
    als jongste in gezin van 10 kinderen
  • Hij is overleden op 10 december 1995 in Emmer Compascuum, hij was toen 62 jaar oud.
    H.Sacramenten ontvangen aan het Oosterdiep


    Tekst van het bidprentje';


    Mijn man, onze vader en grootvader is naar onze mening veel te vroeg van ons heengegaan. Immers hij was sterk van gezondheid en kende geen ziekten. Dit bleek duidelijk in zijn manier van hard werken op zijn boerderij. BOvendien was werken voor hem zijn leven en zijn hobby. Als moeiwlijkheden zich voordeden, dan was een nacht slapen voldoende om de andere morgen weer vrolijk door te gaan. Bij hem was het gezegde duidelijk; "De boer hij ploegde door"! Met zijn zacht en zorgzaam karakter had hij niet alleen aandacht voor zijn gezin, maar ook voor zijn medemensen en collega's .


    Veel heeft hij genoten van zijn kleinkinderen, ook nog tijdens zijn slopende ziekte. Gelukkig heeft hij een korte onderbreking beleefd. De mooie zomer van 1995 heeft hem, samn met zijn vrouw, een fijne vakantie bezorgd in Oostenrijk. Land en gewassen trokken zijn aandacht.


    Als een diep gelovig man wist hij de laatste ;maanden zijn ziekt te verwerken. Ondanks ons vedriet over zijn heengaan , willen we oprecht dankbaar  zijn dat we hem als man, vader en grootvader mochten hebben."

  • Hij is begraven op 15 december 1995 in Emmer Compascuum Begraafplaats RK.
    St.Willehadkerk
  • Een kind van Hendrik Kaiser en Maria Helena Plagge

Gezin van "Henk" Henderikus ("Henk" Henderikus) Kaiser

Hij had een relatie met ??.

Het was voor de Kaisers gewoon om inwondende familieleden te blijven verzorgen. Tijdens hun huwelijk zijn ze op de ouderlijk boerderij blijven wonen aan de Gruinten, waar toen ook nog (schoon)moeder Kaiser woonde en broer/zwager  Herman Kaiser. Deze zijn tot hun overlijden blijven inwonen en maakten zo onderdeel uit van het gezin en het bedrijf.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot "Henk" Henderikus ("Henk" Henderikus) Kaiser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk "Henk" Henderikus ("Henk" Henderikus) Kaiser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van "Henk" Henderikus Kaiser

"Henk" Henderikus Kaiser
1933-1995


??
????-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kaiser H 1933-1995 bidprentje
  2. Kaiser H 1933-1995 Rouwkaart
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 april 1933 lag tussen 1,7 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 3,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
  • De temperatuur op 10 december 1995 lag tussen -3,7 °C en -1,1 °C en was gemiddeld -2,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Oprichting van de Finse politieke partij Ware Finnen.
    • 16 mei » Op verzoek van justitie in Duitsland doet de politie huiszoeking bij Martijn Freling, die in Rotterdam voor de extreem-rechtse CP'86 in de gemeenteraad zit.
    • 19 mei » Tot ongenoegen van het Witte Huis heeft de Amerikaanse Senaat met een grote meerderheid besloten het onderzoek naar de Whitewater-zaak te heropenen.
    • 21 mei » De International Association of Athletics Federations (IAAF) heft de schorsing van John Ngugi op. De vijfvoudig wereldkampioen veldlopen en voormalig olympisch kampioen op de 5.000 meter werd in 1992 voor vier jaar geschorst, omdat hij weigerde zich te onderwerpen aan een vliegende dopingcontrole.
    • 23 mei » De Duitse politie maakt met geweld een einde aan de gijzeling van een 35-jarige gevangenenbewaker uit Celle, bij Hannover.
    • 23 december » De eerste aflevering van Thuis wordt uitgezonden.
  • De temperatuur op 15 december 1995 lag tussen -3,5 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Wereldhandelsorganisatie WTO (World Trade Organisation) treedt in werking.
    • 23 mei » In Rome wordt de grootste moskee van Europa ingewijd.
    • 24 mei » AFC Ajax wint de Champions League. In de finale in Wenen is de Nederlandse voetbalclub met 1-0 te sterk voor het Italiaanse AC Milan.
    • 9 juni » Politie en leger in Colombia arresteren Gilberto Rodríguez. Samen met zijn broer Miguel vormde hij de leiding van het Kartel van Cali, dat verantwoordelijk wordt gehouden voor 80 procent van de cocaïne die jaarlijks op de Amerikaanse en Europese markt wordt gebracht.
    • 20 juni » België wordt om even voor vier uur 's ochtends getroffen door een lichte aardbeving die vrijwel in het hele land voelbaar is. Het epicentrum bevindt zich in Houdeng bij La Louvière, een plaatsje tussen Charleroi en Mons. De schok heeft een kracht van 4,5 op de Schaal van Richter.
    • 30 augustus » In Tokio wordt een voetbalbenefietwedstrijd gespeeld ten behoeve van de slachtoffers van de aardbeving in Kobe.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kaiser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kaiser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kaiser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kaiser (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I437.php : benaderd 11 januari 2026), ""Henk" Henderikus ("Henk" Henderikus) Kaiser (1933-1995)".