Vandenberg Tree » Bernard Bolthouse (1894-1966)

Persoonlijke gegevens Bernard Bolthouse 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5
  • Hij is geboren op 10 november 1894 in Grand Rapids, Kent Co, Michigan.
  • Hij is overleden op 27 maart 1966, hij was toen 71 jaar oud.
  • Hij is begraven in Rosedale Cemetary.

Gezin van Bernard Bolthouse

Hij is getrouwd met Pieternella Vandenberg.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1920 te Cascade MI, hij was toen 25 jaar oud.Bronnen 1, 5


Kind(eren):

  1. Geraldine Bolthouse  1921-1948
  2. ??  
  3. ??  
  4. ??  
  5. ??  
  6. ??  
  7. ??  

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernard Bolthouse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bernard Bolthouse

Bernard Bolthouse
1894-1966

1920
??
????-
??
????-
??
????-
??
????-
??
????-
??
????-

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. GEDCOM File : combined.ged, Jon Edward Vandenberg, 12 januari 2003
  3. Smith Web Site, Dotty Smith, Bernard Bolthouse, 10 april 2013
    Added by confirming a Smart Match
    MyHeritage.com family tree
    Family site: Smith Web Site
    Family tree: 5384415-1
  4. Cartwright Web Site, Scott Cartwright, Bernard Bolthouse, 10 april 2013
    Added by confirming a Smart Match
    MyHeritage.com family tree
    Family site: Cartwright Web Site
    Family tree: Cartwright Family Tree
  5. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 november 1894 lag rond de 9,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
  • De temperatuur op 24 juni 1920 lag tussen 6,7 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
  • De temperatuur op 27 maart 1966 lag tussen 3,7 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Cavern Club in Liverpool, waar de Beatles hun carrière begonnen, gaat failliet.
    • 14 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Antofagasta na een fusie tussen Unión Bellavista en Portuario Atacama.
    • 30 juli » Engeland wint de wereldtitel door West-Duitsland in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 30 september » Het Britse protectoraat Beetsjoeanaland wordt onafhankelijk onder de naam Republiek Botswana.
    • 26 november » In het Franse Rance gaat 's werelds eerste getijdenkrachtcentrale in bedrijf.
    • 8 december » De Griekse veerboot Heraklion zinkt in de Egeïsche Zee waarbij 220 mensen omkomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bolthouse


De publicatie Vandenberg Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jon Vandenberg, "Vandenberg Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/vandenberg-tree/R359.php : benaderd 7 december 2025), "Bernard Bolthouse (1894-1966)".