Stamboom Van Willigen » Gijsbert Martinus van Heuckelum (1892-????)

Persoonlijke gegevens Gijsbert Martinus van Heuckelum 


Gezin van Gijsbert Martinus van Heuckelum

Hij is getrouwd met Geertje van Vuuren.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1917 te Haaften, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbert Martinus van Heuckelum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbert Martinus van Heuckelum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert Martinus van Heuckelum

Jan van Heuckelum
± 1868-????

Gijsbert Martinus van Heuckelum
1892-????

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 november 1917 lag tussen 1,7 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
      • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
      • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.

    Over de familienaam Van Heuckelum


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I6048.php : benaderd 7 oktober 2026), "Gijsbert Martinus van Heuckelum (1892-????)".