Stamboom Van Willigen » Lijdia Cornelia Morien (1905-1995)

Persoonlijke gegevens Lijdia Cornelia Morien 


Gezin van Lijdia Cornelia Morien

(1) Zij is getrouwd met Hendrikus Johannes van Willigen.

Zij zijn getrouwd op 27 december 1929 te Delft, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Gerrit Cornelis van der Kruk.

Zij zijn getrouwd op 2 november 1937 te Delft, zij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijdia Cornelia Morien?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lijdia Cornelia Morien

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lijdia Cornelia Morien

Lijdia Cornelia Morien
1905-1995

(1) 1929
(2) 1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 december 1905 lag tussen 1,2 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 4,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 2 november 1937 lag tussen 8,2 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
  • De temperatuur op 4 december 1995 lag tussen -2,2 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Kabelfabrikant Draka moet drastisch reorganiseren. Het bedrijf dat in 1994 door overnames sterk in omvang groeide, trekt 70 miljoen gulden uit voor saneringen van dochterondernemingen buiten Nederland.
    • 12 mei » Godwin Okpara van Eendracht Aalst wint de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 5 juni » Uit vrees voor het ebolavirus ontbreekt de opgeroepen doelman Bruce Grobbelaar bij de interland van zijn vaderland Zimbabwe tegen Zaïre (5-0) in Kinshasa, kort nadat in de stad Kirwit dodelijke slachtoffers vielen door dat virus.
    • 18 juni » Bij een ontploffing in een wegrestaurant in het Belgische plaatsje Eynatten, dicht bij het Drielandenpunt, komen ten minste zestien mensen om het leven en raken er drie ernstig gewond.
    • 9 september » Ajax-voetballer Patrick Kluivert veroorzaakt een dodelijk ongeluk in een geleende, onverzekerde BMW-sportauto.
    • 18 november » Huwelijk van prins Joachim van Denemarken en Alexandra Christina Manley.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Morien

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Morien.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Morien.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Morien (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I3742.php : benaderd 13 oktober 2026), "Lijdia Cornelia Morien (1905-1995)".