Stamboom Van Willigen » Christina Maria Hendrika Moorman (1873-1955)

Persoonlijke gegevens Christina Maria Hendrika Moorman 


Gezin van Christina Maria Hendrika Moorman

Zij is getrouwd met Marinus Adrianus van Willigen.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1894 te Amsterdam, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Maria Hendrika Moorman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Maria Hendrika Moorman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juni 1873 lag rond de 15,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 26 september 1894 lag rond de 14,4 °C. Er was 8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 31 januari 1955 lag tussen 4,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (12%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » De Katholieke Radio Omroep zendt het eerste kinderprogramma op de Nederlandse televisie uit: ‘Opstand in de kribbe', een toneelspel van de Volendammer Pé Mühren over rebellerende beelden in een kerststal.
    • 1 mei » Instelling van de feestdag van de 'heilige Jozef Arbeider' op 1 mei door paus Pius XII om een christelijk tegenwicht te bieden aan de socialistische 'Dag van de Arbeid'.
    • 9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
    • 11 juni » Tijdens de 24 uur van Le Mans komen 83 mensen om het leven nadat de auto van Pierre Levegh uit de baan raakt. Na het ongeluk wordt autosport verboden in Frankrijk, West-Duitsland en Zwitserland. Het verbod in Zwitserland bestaat nog steeds.
    • 16 juni » Paus Pius XII excommuniceert Juan Perón.
    • 24 november » De Fokker F27 Friendship maakt zijn eerste proefvlucht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moorman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moorman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moorman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moorman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I3617.php : benaderd 5 oktober 2026), "Christina Maria Hendrika Moorman (1873-1955)".