Stamboom Van Willigen » Jan Oem van Wijngaarden (1430-????)

Persoonlijke gegevens Jan Oem van Wijngaarden 

  • Hij is geboren tussen 1425 en 1430.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 november 2014.

Gezin van Jan Oem van Wijngaarden

Hij is getrouwd met Catharina van Egmond.

Zij zijn getrouwd rond 1460.


Kind(eren):



Notities over Jan Oem van Wijngaarden

Ambachtsheer van Raamsdonk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Oem van Wijngaarden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Oem van Wijngaarden

Jan Oem van Wijngaarden
1430-????

± 1460

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Wijngaarden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I20382.php : benaderd 30 december 2025), "Jan Oem van Wijngaarden (1430-????)".