Stamboom Van Willigen » Yolanda van Lalaing van Bignicourt (????-1479)

Persoonlijke gegevens Yolanda van Lalaing van Bignicourt 

  • Zij is geboren in Henegouwen.
  • Zij is overleden op 15 augustus 1479 in Vianen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 oktober 2014.

Gezin van Yolanda van Lalaing van Bignicourt

Zij heeft/had een relatie met Reinoud II van Brederode.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Yolanda van Lalaing van Bignicourt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Yolanda van Lalaing van Bignicourt

Yolanda van Lalaing van Bignicourt
????-1479



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lalaing van Bignicourt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I20016.php : benaderd 29 december 2025), "Yolanda van Lalaing van Bignicourt (????-1479)".