De temperatuur op 5 december 1906 lag tussen 2,0 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 11,3 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
Dag van overlijden 7 februari 1908
De temperatuur op 7 februari 1908 lag tussen 1,2 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I16183.php : benaderd 29 september 2026), "Marinus van Dijk (1906-1908)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.