Stamboom Van Willigen » Jansje van Willigen (1895-1973)

Persoonlijke gegevens Jansje van Willigen 


Gezin van Jansje van Willigen

Zij is getrouwd met Bernardus Grevenstuk.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1920 te Haarlemmerliede, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johannis Grevenstuk  1929-1973 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje van Willigen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jansje van Willigen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje van Willigen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1895 lag rond de 12,9 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
      • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
      • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    • De temperatuur op 28 april 1920 lag tussen 2,8 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
      • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
      • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
    • De temperatuur op 12 oktober 1973 lag tussen 0,6 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (74%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 16 februari » De Nederlandse schaatser Jan Roelof Kruithof vestigt het werelduurrecord op de schaats in Assen: in één uur tijd schaatst hij 35.246,82 m.
      • 8 april » Oprichting van de Noorse conservatief-liberale politieke partij Fremskrittspartiet (FrP).
      • 2 juni » Koningin Juliana opent het Van Gogh Museum in Amsterdam.
      • 11 juli » Een Braziliaanse Boeing 707 stort neer nabij Parijs: 122 doden.
      • 29 augustus » Het Nederlands voetbalelftal loopt IJsland in Deventer met 8-1 onder de voet in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland door doelpunten van Willy Brokamp (2), Johan Cruijff (2), Johan Neeskens, René van de Kerkhof, Dick Schneider (strafschop) en Wim van Hanegem.
      • 29 september » President Albert-Bernard Bongo van Gabon maakt bekend dat hij van het christendom tot de islam is bekeerd en de naam Omar Bongo heeft aangenomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Willigen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I1559.php : benaderd 7 oktober 2026), "Jansje van Willigen (1895-1973)".