Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Bertus Haasnoot (1834-????)

Persoonlijke gegevens Bertus Haasnoot 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1834.
  • Beroep: visser.Bron 2

Gezin van Bertus Haasnoot

Hij is getrouwd met Maartje Ammeraal.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Jan Maarten Haasnoot  1875-1951 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bertus Haasnoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bertus Haasnoot

Bertus Haasnoot
1834-????


Maartje Ammeraal
± 1834-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Noordwijk 1901 hw9
  2. Noordwijk 1875 gb134

Over de familienaam Haasnoot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haasnoot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haasnoot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haasnoot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I94074.php : benaderd 7 januari 2026), "Bertus Haasnoot (1834-????)".