Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Hugo Jacobsz Bruijn van der Dussen . (± 1520-1587)

Persoonlijke gegevens Hugo Jacobsz Bruijn van der Dussen . 


Gezin van Hugo Jacobsz Bruijn van der Dussen .

(1) Hij is getrouwd met Magdalena Pietersdr Sasbout.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Maritge Pieters.

Zij zijn getrouwd voor 17 november 1581.Bron 1


Notities over Hugo Jacobsz Bruijn van der Dussen .

Hugo (Huich) werd vermeld in de 10de penning van 1543 te Delft en was burgemeester 1574, 1575 1581 en thesaurier 1585 van Delft . Ook was hij weesmeester 1576 en 1577. In 1572 bezocht hij zijn broer Jan in Frankfurt aan de Main. Hij werd belend met 10 morgen land in de parochie van De Lier en 5,5 morgen in de wining van Diepenburch te Maasland op 21-8-1576.
Hugo werd benoemd tot voogd over Euwout Dircx ...., vermled met zijn broer Bruin 1-6-1579 als erfgenaam van hun zusters Maria en Katharina, begijnen te delft, testeerde op 17-11-1581..
Zijn achternaam werd in officiele stukken dus naast Bruijn ook van der Dussen - een aangenomen naam met adelijke pretenties, maar ze stamden in de mannelijke lijn niet van af van adel.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hugo Jacobsz Bruijn van der Dussen .?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hugo Jacobsz Bruijn van der Dussen .

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hugo Jacobsz Bruijn van der Dussen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ons Voorgeslacht 2005 bl 301 - 338

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Dussen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I5294.php : benaderd 31 december 2025), "Hugo Jacobsz Bruijn van der Dussen . (± 1520-1587)".