Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Ferdinant Frans Kouwenberg (1833-????)

Persoonlijke gegevens Ferdinant Frans Kouwenberg 


Gezin van Ferdinant Frans Kouwenberg

Hij is getrouwd met Geertruida de Graaff.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1856, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Marinus Kouwenberg  1853-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ferdinant Frans Kouwenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ferdinant Frans Kouwenberg

Ferdinant Frans Kouwenberg
1833-????

1856

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Kouwenberg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I51146.php : benaderd 14 januari 2026), "Ferdinant Frans Kouwenberg (1833-????)".