Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jannetje Thijssen van der Stadt . (± 1642-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Thijssen van der Stadt . 


Gezin van Jannetje Thijssen van der Stadt .

Zij is getrouwd met Wessel Jans Iding.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1667 te Schipluiden, Midden-Delfland, ZH, NL.Bronnen 1, 2, 3


Kind(eren):

  1. Jan Wessels Iding  ± 1664-???? 
  2. Annetije Wessels  1673-1748 

Gebeurtenis (kinderen): Wessel Ide van Rhees, soldaat van de heer luitenant Cornelis van Santen en Jannigje Thijsse van der Stadt Toen Jannitge trouwde werd vermeld dat ze in de Gasthuislaan woonde..Bron 3

Gebeurtenis (huw info): ondertrouw 22 jan 1667 Delft.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Thijssen van der Stadt .?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Thijssen van der Stadt .

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Thijssen van der Stadt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Delft DTB inv 130
  2. Schipluiden DTB1 b192
  3. Delft DTB23 f62

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.

Over de familienaam Van der Stadt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I4479.php : benaderd 31 december 2025), "Jannetje Thijssen van der Stadt . (± 1642-????)".