25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
Dag van overlijden 11 juni 1911
De temperatuur op 11 juni 1911 lag tussen 2,1 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I9482.php : benaderd 18 oktober 2026), "Willem van den Haak (1901-1911)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.