De temperatuur op 15 september 1934 lag tussen 12,3 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,8 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
Dag van overlijden 31 maart 2011
De temperatuur op 31 maart 2011 lag tussen 9,2 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
11 januari » Na overvloedige regenval komen meer dan 500 mensen om door overstromingen en modderstromen in de Braziliaanse staat Rio de Janeiro.
29 januari » De Belgische tennisster Kim Clijsters wint voor de eerste maal de Australian Open. Zij verslaat de Chinese Li Na in drie sets: 3-6, 6-3, 6-3.
8 mei » De hockeysters van HGC degraderen uit de hoofdklasse na een 8-1 nederlaag op de voorlaatste speeldag tegen HC Den Bosch.
29 mei » Alberto Contador wint de wielerronde Ronde van Italië. Beste Nederlander (9e) is verrassend Steven Kruijswijk.
24 juni » Op de Vlaamse televisiezender Eén (televisiezender) is het showbizzprogramma De Rode Loper voor het laatst te zien.
16 december » De Commissie Deetman presenteert het eindrapport van het onderzoek naar seksueel misbruik binnen de katholieke kerk in Nederland. Het blijkt dat er in de periode tussen 1945 en 1985 duizenden kinderen ernstig zijn misbruikt. Hierbij waren circa 800 priesters en andere religieuzen betrokken.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I8501.php : benaderd 31 december 2025), "Maartje De Mooij (1934-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.