Stamboom van Es » Lijsbeth Pieters Van Velthoven (± 1660-< 1693)

Persoonlijke gegevens Lijsbeth Pieters Van Velthoven 

  • Zij is geboren rond 1660 in Haarlem.
  • Zij is overleden voor 1693.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 maart 2017.

Gezin van Lijsbeth Pieters Van Velthoven

Zij is getrouwd met Jan Hendriks Heijning.

Toestemming voor het huwelijk is 13 april 1680 verkregen te Leiden.


Kind(eren):

  1. Hendrik Heijning  -< 1685
  2. Annetje Heijning  -< 1689
  3. Hendrik Heijning  1685-???? 
  4. Annetje Heijning  1689-????
  5. Pieter Heijning  1692-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijsbeth Pieters Van Velthoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lijsbeth Pieters Van Velthoven

Lijsbeth Pieters Van Velthoven
± 1660-< 1693



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Velthoven


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I7771.php : benaderd 29 december 2025), "Lijsbeth Pieters Van Velthoven (± 1660-< 1693)".