Stamboom van Es » Leendert Sloos (1895-1926)

Persoonlijke gegevens Leendert Sloos 


Gezin van Leendert Sloos

Hij is getrouwd met Elisabeth Kramp.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1916 te Leiden, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Sloos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leendert Sloos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Sloos

Daniel De Haas
1819-< 1868
Daniel Sloos
1850-1906

Leendert Sloos
1895-1926

1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 april 1895 lag rond de 4,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
      • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
      • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
      • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • De temperatuur op 9 augustus 1916 lag tussen 8,9 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 12,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • De temperatuur op 6 augustus 1926 lag tussen 12,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
      • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
      • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
      • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
      • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sloos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sloos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sloos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sloos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I6865.php : benaderd 25 oktober 2026), "Leendert Sloos (1895-1926)".