Stamboom van Es » Pieter Bordoudijck (± 1635-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Bordoudijck 

  • Hij is geboren rond 1635 in Doesij bij Valenchijn.

Gezin van Pieter Bordoudijck

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Hannotteel.

Toestemming voor het huwelijk is 12 mei 1656 verkregen te Leiden.


Kind(eren):

  1. Jacob Bordoudijck  1658-???? 


(2) Hij is getrouwd met Rebecca Buque ( Burke ).

Toestemming voor het huwelijk is 9 december 1667 verkregen te Leiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Bordoudijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Bordoudijck

Pieter Bordoudijck
± 1635-????

(1) 
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Bordoudijck


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I568.php : benaderd 30 december 2025), "Pieter Bordoudijck (± 1635-????)".