Stamboom van Es » Johanna De Haas (1871-1939)

Persoonlijke gegevens Johanna De Haas 


Gezin van Johanna De Haas

Zij is getrouwd met Hendrik Kooreman.

Zij zijn getrouwd op 31 december 1894 te Leiden, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna De Haas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna De Haas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna De Haas

Daniel De Haas
1819-< 1868

Johanna De Haas
1871-1939

1894

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 maart 1871 lag rond de 6,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
      • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
      • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
      • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
    • De temperatuur op 31 december 1894 lag rond de 1,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 24 juni 1939 lag tussen 11,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 2,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
      • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
      • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
      • 9 november » Venlo-incident, Twee Engelse spionnen werden vanaf Nederlands grondgebied bij de grensovergang Venlo-Herongen ontvoerd naar nazi-Duitsland door een Duits overvalcommando. Hierdoor werd Nederland, toen nog neutraal, zijdelings betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
      • 30 november » Begin van de Winteroorlog tussen Finland en de Sovjet-Unie.
      • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Haas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Haas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Haas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Haas (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I2972.php : benaderd 18 oktober 2026), "Johanna De Haas (1871-1939)".