Familie Van Eijk tak Stompwijk » Hendrik Frederik van Eijk (1903-1990)

Persoonlijke gegevens Hendrik Frederik van Eijk 


Gezin van Hendrik Frederik van Eijk

Hij is getrouwd met Agatha Johanna Maria Kloos.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1924 te Schiedam, hij was toen 20 jaar oud.Bron 6

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Frederik van Eijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Frederik van Eijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Frederik van Eijk

Maria Slootweg
± 1832-1889

Hendrik Frederik van Eijk
1903-1990

1924

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. SchiedamGen
    2. PK CBG
    3. huw-akte
    4. PK CBG + CBG, familieadvertenties 1970-2000 (blz. 190)
    5. Rouwadvertentie
    6. SchiedamGen, aktenr. 100

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 mei 1903 lag tussen 8,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (67%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • De temperatuur op 8 mei 1924 lag tussen 4,0 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
      • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
      • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • De temperatuur op 16 juni 1990 lag tussen 6,9 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Oprichting van de Moldavische voetbalclub Agro Chisinau.
      • 25 mei » Troepen van de Liberiaanse president Samuel Doe melden de herovering van de stad Buchanan.
      • 6 juni » De eerste foto's genomen buiten ons zonnestelsel worden door de ruimtesonde Voyager 1 naar de aarde doorgestuurd. Op de foto's zijn zes planeten, waaronder de aarde, te zien, vanaf een afstand van zes miljard kilometer.
      • 10 juni » In de tweede ronde van de Peruviaanse presidentsverkiezingen wint outsider Alberto Fujimori ten koste van schrijver Mario Vargas Llosa, winnaar van de eerste ronde.
      • 24 juli » Meer dan een miljoen Bulgaren geven gehoor aan de stakingsoproep van de onafhankelijke vakbonden, die het parlement verwijten te traag te opereren en zich meer bezig te houden met procedurele zaken dan met concrete hervormingen.
      • 4 oktober » Vijfhonderd Belgische paracommando's worden in het kader van een humanitaire actie naar Rwanda gestuurd nadat dat land om hulp had gevraagd.
    • De temperatuur op 21 juni 1990 lag tussen 10,5 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Er raast een storm door West-Europa die windsnelheden bereikt van 156km/h. In Nederland vallen negentien doden en in België elf. Onder de doden zijn drie brandweermannen die omkomen bij het blussen van een brand in hotel Huis ter Duin in Noordwijk aan Zee.
      • 25 mei » Troepen van de Liberiaanse president Samuel Doe melden de herovering van de stad Buchanan.
      • 30 september » In de Golfoorlog doet president Saddam Hoessein een oproep voor een vredesdialoog.
      • 24 oktober » In Noord-Ierland worden twee controleposten door bomaanslagen van het IRA getroffen. Zes Britse soldaten en 27 anderen worden verwond.
      • 30 november » De Sega Mega Drive wordt in Europa uitgebracht.
      • 2 december » Samen met een Belgische parlementaire delegatie landen in Zaventem vierentwintig Belgische gijzelaars die vier maanden in Irak en Koeweit hebben vastgezeten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Eijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Eijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Eijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Eijk (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Schuurmans, "Familie Van Eijk tak Stompwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-eijk-tak-stompwijk/I6726.php : benaderd 12 februari 2026), "Hendrik Frederik van Eijk (1903-1990)".