Familie Van Eijk tak Stompwijk » Gerardus Adrianus "Gé" van 't Hooft (1914-2012)

Persoonlijke gegevens Gerardus Adrianus "Gé" van 't Hooft 


Gezin van Gerardus Adrianus "Gé" van 't Hooft

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Adrianus "Gé" van 't Hooft?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Adrianus "Gé" van 't Hooft

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Adrianus van 't Hooft

Feikje Dooper
± 1857-1938

Gerardus Adrianus van 't Hooft
1914-2012


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. mail Nathalie van 't Hooft van 21.07.2013

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 augustus 1914 lag tussen 11,2 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • De temperatuur op 17 oktober 2012 lag tussen 7,0 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 7 april » President Hugo Chávez van Venezuela gaat het minimumloon in zijn land gefaseerd verhogen, zo maakt hij bekend tijdens een kabinetsvergadering.
      • 27 juli » Opening van de Olympische Zomerspelen 2012 in Londen.
      • 16 augustus » Bij een hardhandige confrontatie tussen de Zuid-Afrikaanse politie en naar schatting drieduizend stakende mijnwerkers worden 44 stakende mijnwerkers doodgeschoten en raken er vele tientallen gewond. Het bloedbad vindt plaats bij de platinamijn Marikana.
      • 17 september » De politie weerhoudt de Zuid-Afrikaanse politicus Julius Malema ervan om enkele duizenden stakende mijnwerkers toe te spreken bij de platinamijn van Lonmin in Marikana.
      • 23 september » De oppositie in Wit-Rusland boycot de parlementsverkiezingen in de voormalige Sovjet-staat.
      • 17 december » De Zuid-Afrikaanse politie arresteert zeven mannen op verdenking van het voorbereiden van een bomaanslag op het verkiezingscongres van de regerende partij ANC.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van 't Hooft


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Schuurmans, "Familie Van Eijk tak Stompwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-eijk-tak-stompwijk/I36209.php : benaderd 28 december 2025), "Gerardus Adrianus "Gé" van 't Hooft (1914-2012)".