Familie Van Eijk tak Stompwijk » Jacoba Liduina van der Kraan (1895-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba Liduina van der Kraan 


Gezin van Jacoba Liduina van der Kraan

Zij is getrouwd met Cornelis Johannes van der Graaff.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1918 te Schiedm, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Liduina van der Kraan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Liduina van der Kraan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Liduina van der Kraan

Jacoba Liduina van der Kraan
1895-????

1918

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. SchiedamGen
    2. SchiedamGen, aktenr. 152

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1895 lag rond de 16,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
      • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
      • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
      • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
      • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
    • De temperatuur op 10 juli 1918 lag tussen 7,6 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 9,6 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
      • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
      • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
      • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
      • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
      • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Kraan


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Schuurmans, "Familie Van Eijk tak Stompwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-eijk-tak-stompwijk/I16431.php : benaderd 24 oktober 2026), "Jacoba Liduina van der Kraan (1895-????)".