Stamboom Torn » Wilhelmina Adriana van Vessem (1935-1935)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Adriana van Vessem 

Bron 1

Gezin van Wilhelmina Adriana van Vessem


Notities over Wilhelmina Adriana van Vessem

GemeenteOosterhoutBrontypeboekArchiefnummer2004ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand in OosterhoutRegisternaamOverlijdensregister 1935CodeOTH_O_1935Periode register1935Aktenummer141 OverledeneWilhelmina Adriana van VessemGeboorteplaatsOosterhoutPlaats overlijdenOosterhoutDatum overlijden28-10-1935Geslachtv Relatie VaderPetrus Cornelis van Vessem MoederSophia Petronella Adriana Torn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Adriana van Vessem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Adriana van Vessem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Adriana van Vessem

helena broeders
± 1879-????
Willem Torn
1886-1933

Wilhelmina Adriana van Vessem
1935-1935


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 april 1935 lag tussen 6,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
      • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
      • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    • De temperatuur op 28 oktober 1935 lag tussen 5,4 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
      • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
      • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1933 » Peter Lohr, Nederlands cabaretier en theaterdirecteur († 1983)
    • 1933 » Pieter Pestman, Nederlands hoogleraar en rechtsgeleerde († 2010)
    • 1936 » Patrick d'Udekem d'Acoz, Belgisch aristocraat, politicus en vader van de Belgische prinses Mathilde († 2008)
    • 1936 » Tariq Aziz, Iraaks politicus († 2015)
    • 1936 » Wam de Moor, schrijver, dichter, neerlandicus, literatuurcriticus († 2015)
    • 1937 » Saddam Hoessein, Iraaks president/dictator († 2006)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Vessem


    De publicatie Stamboom Torn is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Murphy Torn, "Stamboom Torn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/torn-stamboom/P573.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmina Adriana van Vessem (1935-1935)".