Genealogie Brederoo » Neeltje Daantje Bons (1887-1918)

Persoonlijke gegevens Neeltje Daantje Bons 

  • Zij is geboren op 31 augustus 1887 in Sliedrecht.
    Kind
    Neeltje Daantje Bons
    Geboortedatum
    31-08-1887
    Geboorteplaats
    Sliedrecht
    Geslacht
    Vrouw
    Vader
    Cornelis Bons
    Moeder
    Aagje Teeuw
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    31-08-1887
    Gebeurtenisplaats
    Sliedrecht
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Nationaal Archief
    Plaats instelling
    Den Haag
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Aktenummer
    242
    Registratiedatum
    31-08-1887
    Akteplaats
    Sliedrecht
    Aktesoort
    Geboorteakte
  • Zij is overleden op 24 oktober 1918 in Sliedrecht, zij was toen 31 jaar oud.
  • Een kind van Cornelis Bons en Aagje Teeuw
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 december 2017.

Gezin van Neeltje Daantje Bons

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Daantje Bons?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Daantje Bons

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Daantje Bons

Teuntje Klein
1830-1894
Arie Teeuw
1831-1905
Cornelis Bons
1860-1913
Aagje Teeuw
1862-1933

Neeltje Daantje Bons
1887-1918


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 augustus 1887 lag rond de 16,5 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 32 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 24 oktober 1918 lag tussen 3,4 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
    • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
    • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
    • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bons

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bons.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bons.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bons (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I1458.php : benaderd 7 oktober 2026), "Neeltje Daantje Bons (1887-1918)".