Kwartierstaat van Steven van Hell » Geertruij Gerrits te Brinck (1689-????)

Persoonlijke gegevens Geertruij Gerrits te Brinck 

  • Zij is geboren geraamd rond rond 1689.

Gezin van Geertruij Gerrits te Brinck

Zij heeft/had een relatie met Hendrik Franken van Dam.


Kind(eren):

  1. Gerrit Hendriksen van Dam  ± 1715-1805 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruij Gerrits te Brinck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruij Gerrits te Brinck

Geertruij Gerrits te Brinck
1689-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Gerrits te Brinck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Kwartierstaat van Steven van Hell", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steven-van-hell/I129056.php : benaderd 26 december 2025), "Geertruij Gerrits te Brinck (1689-????)".