Stamboom Welling » Maria Jacoba Welling (1907-1996)

Persoonlijke gegevens Maria Jacoba Welling 


Gezin van Maria Jacoba Welling

(1) Zij is getrouwd met Cornelis Jongejans.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1929 te Amsterdam, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Echtscheiding uitgesproken bij vonnis der Rechtbank in Haarlem van 29 Mei 1951. Ingeschreven te Amsterdam, heden 4 September 1951.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 29 mei 1951 te Haarlem.


(2) Zij is getrouwd met Gerrit Leenman.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1961 te Velsen, zij was toen 53 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 18 november 1971 te Velsen.


Notities over Maria Jacoba Welling

Deze e-mail kreeg ik op 2/3/2006 van Marjolijn

Mijn oma heette Miep Welling en is van een Indo vader uit Utrecht (een welgestelde familie) en hun dienstmeid. Na een affaire is hun dochter ter adoptie gegeven aan fam Duin of Duijn in Amsterdam. Mijn oma heeft altijd haar werkelijke naam gehouden maar ik wil graag weten of zij een joodse of indo vader had, hier doen nl andere geruchten de ronde? Zij was op 29-12 jarig maar haar geboorte jaar weet ik niet. Ik denk rond 1906. Kunt u mij helpen? Vr.Gr. Marjolijn Jongejans 7-7-1968 geboren te Velsen.

Ze heeft gewoond in Velsen/Driehuis/IJmuiden en gedeeltelijk in de oorlog in Amsterdam

Tijdens het telefoongesprek op 19 april 2006 met Wim vertelde hij mij dat toen zijn moeder 17 jaar was men haar vertelde wie haar biologische moeder was.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Jacoba Welling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Jacoba Welling

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Jacoba Welling


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gezinskaart Bevolkingsregister 1860-1915
    2. Akte 203 : reg.8B;fol.7v

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 december 1907 lag tussen -4,5 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -2,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 24 juni 1961 lag tussen 12,0 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De Verenigde Staten lanceert haar eerste ruimtevaarder: de chimpansee Ham. Dit leidt bij Amerikaanse testpiloten al snel tot de woordgrap "Ham in a Can".
      • 3 maart » Hassan II wordt koning van Marokko.
      • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
      • 27 april » Sluiting van het Veerse Gat door de Veerse Gatdam als onderdeel van de Deltawerken.
      • 4 mei » Tijdens de Nationale Dodenherdenking wordt het Vrijheidscarillon op het Plein '40-'45 in Amsterdam ingeluid.
      • 8 december » Heroprichting van het Bisdom Antwerpen in België, dat eerder bestond van 1559 tot 1801. De naam van het Aartsbisdom Mechelen wordt gewijzigd in Mechelen-Brussel.
    • De temperatuur op 23 mei 1996 lag tussen 9,9 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 6,6 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » De commissie Van Traa publiceert kritische conclusies naar aanleiding van de IRT-affaire.
      • 13 maart » In Dunblane, Schotland gaat een gewapende man een school binnen, en doodt zestien kinderen, een lerares en zichzelf.
      • 15 april » In Zuid-Afrika start een Waarheidscommissie haar onderzoek naar de schending van de mensenrechten tijdens het apartheidsbewind.
      • 28 april » Laatste wedstrijd in Ajax Stadion De Meer, tussen Ajax en Willem II. Eindstand 5-1 voor Ajax.
      • 13 juni » België schaft als laatste Europese land de doodstraf af.
      • 8 december » De commerciële Nederlandse zender Sport 7 zendt voor het laatst uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Welling

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Welling.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Welling.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Welling (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henny Eizenga-Hendriks, "Stamboom Welling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_welling/I933.php : benaderd 24 december 2025), "Maria Jacoba Welling (1907-1996)".