17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
Dag van overlijden 26 augustus 1964
De temperatuur op 26 augustus 1964 lag tussen 15,2 °C en 31,1 °C en was gemiddeld 22,2 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
21 april » Benoeming van de Nederlander Paul Verschuren tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Helsinki (Finland)
5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
19 juni » Oprichting van profvoetbalclub SC Cambuur.
1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R9361.php : benaderd 22 oktober 2026), "Mattheus Christianus Aalders (1901-1964)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.