Stamboom Van Dijk » Alphonsus Augustinus (Alphonsus, Augustinus) Mutsaars (1860-1908)

Persoonlijke gegevens Alphonsus Augustinus (Alphonsus, Augustinus) Mutsaars 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Alphonsus Augustinus (Alphonsus, Augustinus) Mutsaars

Hij is getrouwd met Maria Petronella Teklenburg.

Zij zijn getrouwd op 21 februari 1887 te Helmond, Gemeente Helmond, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus Augustinus (Alphonsus, Augustinus) Mutsaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alphonsus Augustinus (Alphonsus, Augustinus) Mutsaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus Augustinus Mutsaars


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stamboom John van Sterkenburg Web Site, John2008 van Sterkenburg, Alphonsus Augustinus Mutsaars, 20 juli 2010
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Stamboom John van Sterkenburg Web Site
    Stamboom: Stamboom John van Sterkenburg
  2. Stamboom John van Sterkenburg Web Site, John2008 van Sterkenburg, Alphonsus Augustinus Mutsaars, 10 juni 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Stamboom John van Sterkenburg Web Site
    Stamboom: Stamboom John van Sterkenburg
  3. Stamboom Brinkman-Langer, Theo Brinkman, Alphonsus, Agustinus Mutsaers, 9 juli 2010
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Stamboom Brinkman-Langer
    Stamboom: Stamboom Brinkman-Langer

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 februari 1860 lag rond de -3,6 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 31 oktober » Executie in Maastricht van Johannes Nathan, de laatste Nederlander die in vredestijd is geëxecuteerd.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.
  • De temperatuur op 21 februari 1887 lag rond de 3,3 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
  • De temperatuur op 4 september 1908 lag tussen 8,2 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mutsaars

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mutsaars.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mutsaars.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mutsaars (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R7309.php : benaderd 8 oktober 2026), "Alphonsus Augustinus (Alphonsus, Augustinus) Mutsaars (1860-1908)".