Stamboom Van Dijk » Jan (straatje) de Rooij (1935-2009)

Persoonlijke gegevens Jan (straatje) de Rooij 

Bron 1

Gezin van Jan (straatje) de Rooij


Notities over Jan (straatje) de Rooij

Kinderen

Patty, Paul, Ingrid, Ruud, Brigitte en Ilonka

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan (straatje) de Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan (straatje) de Rooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Jan (straatje) de Rooij

Voorouders (en nakomelingen) van Jan (straatje) de Rooij


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. deRooijSnelders Web Site, Joep de Rooij, Jan (straatje) + de Rooij, 9 juli 2010
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: deRooijSnelders Web Site
    Stamboom: Stamboom Joep de Rooij 200309 - 22022010

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1935 lag tussen 7,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 18,4 mm neerslag gedurende 16,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
  • De temperatuur op 29 november 2009 lag tussen 7,6 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 5 juli » Bij etnische onlusten tussen Oeigoeren enerzijds en Han-Chinezen en politie anderzijds komen in Ürümqi, de hoofdstad van de Noordwest-Chinese provincie Sinkiang (Xinjiang), meer dan 150 mensen om. Honderden raken gewond of worden gearresteerd.
    • 7 juli » Michael Jackson wordt herdacht in Los Angeles: de zanger was op 25 juni 2009 overleden.
    • 17 september » Nederland geeft twee miljoen euro extra voor voedselnoodhulp aan Ethiopië, Somalië en Kenia.
    • 18 oktober » Jenson Button wordt wereldkampioen Formule 1
    • 3 december » Een bomaanslag in een hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu kost het leven aan drie ministers van de overgangsregering en zeker vijftien anderen. Ook een cameraman van de in Dubai gevestigde zender al-Arabiya sterft.
    • 20 december » President Hugo Chávez van Venezuela claimt dat een spionagevliegtuig van de Verenigde Staten het Venezolaanse luchtruim heeft geschonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rooij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rooij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rooij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rooij (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R7276.php : benaderd 27 december 2025), "Jan (straatje) de Rooij (1935-2009)".