Stamboom Van Dijk » Petrus Wilhelmus Staps (1866-1945)

Persoonlijke gegevens Petrus Wilhelmus Staps 

Bron 1

Gezin van Petrus Wilhelmus Staps

Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Mols.

Gemeente Tilburg

Brontype boek

Archiefnummer 16

Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957

Bronnaam huwelijksregisters

Registernaam Huwel
ijksregister 1900

Code TB_H_1900

Periode register 1900

Aktenummer 225

Plaats huwelijk Tilburg

Datum huwelijk 08-08-1900

Bruidegom Petrus Wilhelmus Staps

Bruidegom leeftijd 33 jaar

Bruidegom plaats geboorte Tilburg

Bruidegom datum geboorte 19-08-1866

Vader bruidegom Johannes Franciscus Staps

Moeder bruidegom Catharina de B
rouwer

Bruid Maria Elisabeth Mols

Bruid leeftijd 28 jaar

Bruid plaats geboorte Tilburg

Bruid datum geboorte 26-05-1872

Vader bruid Jan Baptist Mols

Moeder bru
id Hendrika Petronella Horsten

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1900 te Tilburg, Gemeente Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Petrus Wilhelmus Staps

Gemeente Tilburg

Brontype boek

Registernaam Overlijdensregister 1945

Code TLB_O_1945

Periode register 1945

Relatietype weduwnaar

Aktenummer 528

Plaa
ts overlijden Tilburg

Datum overlijden 06-04-1945

Overledene Petrus Wilhelmus Staps

Overledene geslacht m

Overledene leeftijd 78 jaren

Overledene plaats geboorte Til
burg

Relatie overledene Maria Elisabeth Mols

Vader overledene Johannes Franciscus Staps

Moeder overledene Catharina de Brouwer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Wilhelmus Staps?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Wilhelmus Staps

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Wilhelmus Staps


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Mols3 Web Site, frank Mols, Petrus Wilhelmus Staps, 5 februari 2010
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Mols3 Web Site
    Stamboom: mols3

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 augustus 1866 lag rond de 20,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
    • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
  • De temperatuur op 8 augustus 1900 lag rond de 19,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 6 april 1945 lag tussen 5,2 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Herman van Veen, Nederlands cabaretier, zanger, componist en schrijver
    • 21 maart » Hannie Schaft wordt bij een controle op de rijksstraatweg gearresteerd terwijl ze verzetskrantjes naar IJmuiden brengt.
    • 23 maart » Het grote offensief begint voor de bevrijding van het nog bezette deel van Nederland.
    • 12 april » Canadese militairen bevrijden kamp Westerbork.
    • 20 april » Nijkerk wordt bevrijd. Het Canadese leger staakt haar opmars richting West-Nederland voor de Grebbelinie.
    • 24 december » Start van de uitzendingen van de Regionale Omroep Zuid (ROZ).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Staps

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Staps.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Staps.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Staps (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R3986.php : benaderd 27 december 2025), "Petrus Wilhelmus Staps (1866-1945)".