1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
Dag van overlijden 3 oktober 1971
De temperatuur op 3 oktober 1971 lag tussen 6,8 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
2 februari » Na een coup in Oeganda neemt Idi Amin de plaats in van president Milton Obote.
14 april » De Ierse grensrechter David Barrett raakt bewusteloos als hij in PSV-stadion een bierblikje tegen zijn hoofd krijgt.
17 april » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal speelt de eerste officiële interland. In Hazebroek wordt met 4-0 verloren van Frankrijk.
19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
14 augustus » Bahrein wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
12 oktober » Beëdiging van Soedans eerste president, generaal-majoor Jafaar Numeiri.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R35803.php : benaderd 9 oktober 2026), "Godefridus Adrianus Broers (1893-1971)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.