De temperatuur op 21 juni 1886 lag rond de 12,3 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
Dag van overlijden 4 juli 1965
De temperatuur op 4 juli 1965 lag tussen 6,8 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
2 januari » Eerste uitzending van de Veronica Top 40.
30 maart » Vietnamoorlog: een autobom ontploft voor de Amerikaanse ambassade in Saigon, 22 mensen komen om, 183 raken gewond.
24 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Clube Desportivo Mafra.
25 mei » Roel van Duijn en anderen brengen een pamflet uit, dat geldt als het begin van de Provobeweging.
24 november » Mobutu Sese Seko grijpt de macht in Congo.
7 december » Paus Paulus VI van de Rooms-Katholieke Kerk, en patriarch Athenagoras I van de oosters-orthodoxe kerk heffen tegelijkertijd de wederzijdse excommunicatie op die bestond sinds 1054.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R35469.php : benaderd 25 oktober 2026), "Paulus Norbertus Ketelaars (1886-1965)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.