Stamboom Van Dijk » Geertje van Schaik (1852-1880)

Persoonlijke gegevens Geertje van Schaik 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Geertje van Schaik

Zij is getrouwd met Berend Dirk Derksen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Derk Berend Derksen  1879-1960 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje van Schaik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje van Schaik

Geertje van Schaik
1852-1880



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stamboom Familie Van den Berg (Amersfoort), Jerome Van den Berg, Geertje van Schaik, 18 januari 2010
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Stamboom Familie Van den Berg (Amersfoort)
    Stamboom: VandenBerg
  2. Site Familial, Mark Häussermann, GEERTJE VAN SCHAIK, 2 april 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Site Familial
    Stamboom: pp_161556393
  3. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

    Geertje Van Schaik
    Geboorte: 1852
    Overlijden: 16 apr 1880 - Netherlands
    Leeftijd: 28
    Begraven met
    Naam; Leeftijd
    Geertje Van Schaik; 28
    Geertruida Derksen; 14

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1880 lag rond de 14,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Schaik


De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R3532.php : benaderd 26 december 2025), "Geertje van Schaik (1852-1880)".