Stamboom Van Dijk » Norbertus Antonius Lambertus Maria de Beer (1898-1964)

Persoonlijke gegevens Norbertus Antonius Lambertus Maria de Beer 

Bronnen 1, 2

Gezin van Norbertus Antonius Lambertus Maria de Beer

Hij is getrouwd met Marie Louise Carolina Anna Kerstens.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1920 te Tilburg, Gemeente Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Norbertus Antonius Lambertus Maria de Beer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Norbertus Antonius Lambertus Maria de Beer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Norbertus Antonius Lambertus Maria de Beer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

    Norbertus Antonius Lambertus Maria De Beer
    Geboorte: 10 dec 1898
    Overlijden: 30 mrt 1964 - Netherlands
    Leeftijd: 65
    Begraven met
    Naam; Leeftijd
    Marie Louise Carolina Anna Kerstens; 89
    Norbertus Antonius Lambertus Maria De Beer; 65

  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1898 lag rond de 5,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 2 augustus 1920 lag tussen 10,6 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
  • De temperatuur op 30 maart 1964 lag tussen 0,8 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 9,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 29 januari » In Innsbruck beginnen de IXe Olympische Winterspelen.
    • 19 mei » Oprichting van het Secretariaat voor de niet-Christenen van de Romeinse Curie door paus Paulus VI en benoeming van kardinaal Paolo Marella tot president.
    • 28 juni » Bisschopswijding van Johannes Willebrands, Nederlands secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, in Rome door paus Paulus VI.
    • 6 september » Jan Janssen wordt in Sallanches wereldkampioen wielrennen.
    • 22 oktober » Aan Jean-Paul Sartre wordt de Nobelprijs voor literatuur toegekend, maar hij weigert deze in ontvangst te nemen.
    • 24 oktober » Noord-Rhodesië wordt onafhankelijk van Engeland (Zuid-Rhodesië blijft een kolonie).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Beer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Beer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Beer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Beer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R31331.php : benaderd 2 oktober 2026), "Norbertus Antonius Lambertus Maria de Beer (1898-1964)".