De temperatuur op 20 oktober 1917 lag tussen 3,1 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
Dag van overlijden 16 oktober 1992
De temperatuur op 16 oktober 1992 lag tussen 3,1 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
25 maart » Huis ten Bosch, een Japans attractiepark met diverse nagebouwde Nederlandse gebouwen, wordt geopend.
25 maart » Noorwegen verzoekt om toetreding tot de Europese Gemeenschap.
30 mei » De reguliere treindienst tussen Maastricht en Aken wordt opgeheven.
29 juli » Poging tot staatsgreep in Madagaskar mislukt.
16 september » Het Verenigd Koninkrijk wordt door speculatie gedwongen het Europees Wisselkoersmechanisme te verlaten.
9 oktober » Een meteoriet doorboort een geparkeerde auto in Peekskill, New York.
Dag van begraven 21 oktober 1992
De temperatuur op 21 oktober 1992 lag tussen 2,7 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (27%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
13 maart » Een aardbeving in Oost-Turkije kost meer dan 500 mensen het leven.
5 mei » Tien minuten voor aanvang van de bekerwedstrijd tussen SC Bastia en Olympique Marseille stort een tijdelijke tribune van het Stade Armand Cesari gedeeltelijk in. Daarbij komen 18 mensen om het leven en raken 2300 toeschouwers gewond.
8 juli » In Uithoorn ontploft door een verkeerd mengsel een ketel van teerfabriek Cindu. Drie brandweermensen overlijden; elf mensen raken gewond.
18 juli » Negen studenten en een professor van de Universiteit La Cantuta in de Peruviaanse hoofdstad Lima worden ontvoerd en later vermoord.
26 september » De militaire junta van Birma trekt na drie jaar de staat van beleg ten dele in: speciale militaire rechtbanken, die sinds juli 1989 waren gemachtigd om gearresteerde burgers te veroordelen, worden opgeheven.
31 december » Tsjecho-Slowakije wordt opgesplitst in Tsjechië en Slowakije.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R25647.php : benaderd 13 oktober 2026), "Antonetta Maria Dankers (1917-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.