Stamboom Van Dijk » Maria Josephina Pistorius (1886-1970)

Persoonlijke gegevens Maria Josephina Pistorius 


Gezin van Maria Josephina Pistorius

(1) Zij is getrouwd met Charles Joannes Cornelius Gijselhart.

Zij zijn getrouwd op 13 januari 1909 te Tilburg, Gemeente Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Petrus Antonius de Man.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Josephina Pistorius?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Josephina Pistorius

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Josephina Pistorius


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1886 lag rond de 20,5 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 13 januari 1909 lag tussen -1,0 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 4,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
    • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
  • De temperatuur op 11 november 1970 lag tussen 6,8 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Eerste commerciële vlucht Boeing 747-100.
    • 4 mei » In Ohio schiet de Nationale Garde vier studenten dood (Kent State-bloedbad).
    • 9 juni » Bob Dylan ontvangt een eredoctoraat in de Muziek aan de Princeton University.
    • 16 augustus » Jean-Pierre Monseré wordt wereldkampioen wielrennen in Leicester.
    • 3 december » Bezoek van Paus Paulus VI aan Jakarta in Indonesië.
    • 16 december » Het Russische ruimteschip Venera is het eerste ruimteschip dat afdaalt in de atmosfeer van Venus.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pistorius


De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R22866.php : benaderd 20 oktober 2026), "Maria Josephina Pistorius (1886-1970)".