Stamboom Van Dijk » Adrianus van de Wiel (1877-1960)

Persoonlijke gegevens Adrianus van de Wiel 

Bron 1

Gezin van Adrianus van de Wiel

(1) Hij is getrouwd met Adriana Maria van Rijswijk.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1903 te Berkel-enschot, Gemeente Tilburg, Noord-Brabant, N, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Adriana Schoenmakers.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1917 te OIsterwijk, Gemeente Oisterwijk, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 40 jaar oud.


Kind(eren):



(3) Hij is getrouwd met Anna Maria van den Bosch.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Adrianus van de Wiel

Adrianus van de Wiel, 1877 - 1960, landbouwer, getrouwd met Adriana Maria van Rijswijk en Adriana
Schoenmakers, met zijn derde echtgenote Anna Maria van den Bosch, 1891, weduwe van Adriaan
Schoenmakers, beiden zitten voor op de aardkar. Het paard wordt vastgehouden door Evert van Esch, 1936,
zoon van Jan van Esch en Catharina Michels. De meisjes achter op de kar met een muts op, zijn dochters van
Janus van de Wiel, Anneke(r) en Marietje. De middelste van de drie is mogelijk "Mevrouw den Oudsten". De
leidsels van het paard heeft een zoon van Janus van de Wiel , Sjef, in handen. De opname is gemaakt op het erf
van "Den Weienberg", in de eerste helft van onze eeuw beter bekend als "Het Fort".

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus van de Wiel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus van de Wiel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus van de Wiel

Adrianus van de Wiel
1877-1960

(1) 1903
(2) 1917
(3) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. smolders Web Site, René Smolders, Adrianus VAN DE WIEL, 9 augustus 2014
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: smolders Web Site
    Stamboom: Smolders-Denissen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1877 lag rond de 9,1 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
  • De temperatuur op 3 juli 1917 lag tussen 10,2 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 14,7 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
    • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
    • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
  • De temperatuur op 10 mei 1960 lag tussen 10,9 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (68%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
    • 18 mei » Oprichting van twee autonome omroepinstituten: BRT en RTB
    • 20 juni » De Mali-federatie, bestaande uit Mali en Senegal, wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 4 september » Real Madrid wint de eerste editie van de wereldbeker voetbal door het Uruguayaanse CA Peñarol over twee wedstrijden te verslaan.
    • 14 september » Rik Van Looy wordt op de Sachsenring wereldkampioen wielrennen.
    • 1 oktober » Nigeria wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1870 » Franz Lehár, Oostenrijks-Hongaars componist en dirigent († 1948)
  • 1870 » Auguste Declercq, Belgisch bisschop van het apostolisch vicariaat Opper-Kasaï († 1938)
  • 1874 » Cyriel Verschaeve, Belgisch Vlaams-nationalistisch priester en collaborateur († 1949)
  • 1877 » Alice B. Toklas, Amerikaans avant-garde kunstenares († 1967)
  • 1883 » Jaroslav Hašek, Tsjechisch schrijver († 1923)
  • 1886 » Jose Maria Veloso, Filipijns politicus († 1969).

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Wiel


De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R21686.php : benaderd 25 oktober 2026), "Adrianus van de Wiel (1877-1960)".