Stamboom Van Dijk » Johannes Cornelis de Brouwer (1886-1964)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis de Brouwer 

Bron 1

Gezin van Johannes Cornelis de Brouwer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis de Brouwer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis de Brouwer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis de Brouwer

Johannes Cornelis de Brouwer
1886-1964


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 november 1886 lag rond de 6,6 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
  • De temperatuur op 22 november 1964 lag tussen 8,4 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
    • 29 april » Huwelijk van prinses Irene met Carel Hugo van Bourbon-Parma in Rome. Na afloop worden zij door Paus Paulus VI in audiëntie ontvangen.
    • 5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
    • 24 juli » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Carabobo Fútbol Club onder de naam is Valencia FC.
    • 6 september » Jan Janssen wordt in Sallanches wereldkampioen wielrennen.
    • 22 oktober » Aan Jean-Paul Sartre wordt de Nobelprijs voor literatuur toegekend, maar hij weigert deze in ontvangst te nemen.
  • De temperatuur op 25 november 1964 lag tussen 5,5 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
    • 29 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië scherpt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 58,9.
    • 4 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands, secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, tot titulair bisschop van Mauriana.
    • 8 augustus » De Rolling Stones treden voor het eerst in Nederland op, maar het concert in het Kurhaus wordt snel afgebroken na gewelddadigheden.
    • 1 december » President Lyndon B. Johnson en zijn adviseurs besluiten tot een tweefasenplan voor bombardementen op Vietnam.
    • 4 december » Het Beatles album Beatles for Sale komt uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Brouwer


De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R19580.php : benaderd 25 oktober 2026), "Johannes Cornelis de Brouwer (1886-1964)".