Stamboom Van Dijk » Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang (1893-1965)

Persoonlijke gegevens Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang 

Bron 1

Gezin van Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang

Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang
1893-1965


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. vanhoutschyns Web Site, Toine van Hout, Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang, 17 januari 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: vanhoutschyns Web Site
    Stamboom: vanhoutschyns

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1893 lag rond de 18,8 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
  • De temperatuur op 28 december 1965 lag tussen -2,9 °C en 3,5 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Eerste uitzending van de Veronica Top 40.
    • 11 februari » In Enschede wordt voetbalclub Stichting FC Twente 1965 opgericht.
    • 1 juli » In Enschede wordt profvoetbalclub FC Twente opgericht na een fusie tussen Sportclub Enschede en de Enschedese Boys.
    • 21 augustus » Het eerste nummer van het weekblad Voetbal International verschijnt.
    • 4 september » Bij wedstrijden in Debrecen scherpt Gyula Zsivótzky het wereldrecord kogelslingeren van de Amerikaanse atleet Harold Connolly (71,26 meter) aan tot 73,74 meter.
    • 7 december » Paus Paulus VI van de Rooms-Katholieke Kerk, en patriarch Athenagoras I van de oosters-orthodoxe kerk heffen tegelijkertijd de wederzijdse excommunicatie op die bestond sinds 1054.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sprang

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sprang.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sprang.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sprang (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R16569.php : benaderd 16 oktober 2026), "Aloisius Cornelis Josephus Maria van Sprang (1893-1965)".