Stamboom Van Dijk » Wilhelmina Elisabeth Maria "Mien" Wouters (1906-1949)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Elisabeth Maria "Mien" Wouters 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Wilhelmina Elisabeth Maria "Mien" Wouters


Notities over Wilhelmina Elisabeth Maria "Mien" Wouters

gedoopt 19 nov 1906
begraven 2 mei 1949
gestorven om 12.30

Gemeente Tilburg
Brontype boek
Registernaam Overlijdensregister 1949
Code TLB_O_1949
Periode register 1949
Relatietype echtgenote
Aktenummer 445
Plaats overlijden Tilburg
Datum overlijden 28-04-1949
Overledene Wilhelmina Elisabeth Maria Wouters
Overledene geslacht v
Overledene leeftijd 42 jaar
Overledene plaats geboorte Tilburg
Relatie overledene Wilhelmus Gerardus van Es
Vader overledene Petrus Adrianus Wouters
Moeder overledene Carolina Maria van Dun

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Elisabeth Maria "Mien" Wouters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Elisabeth Maria "Mien" Wouters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Elisabeth Maria Wouters


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Online Familieberichten - Nederlandse Overlijdensberichten, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

    Wilhelmina E. M. Wouters
    Geboorte: 18 nov 1906 - Tilburg
    Overlijden: 28 apr 1949 - Tilburg, Netherlands
    Leeftijd: 42

  2. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

    Wilhelmina Wouters
    Geboorte: 19 nov 1906
    Overlijden: 28 apr 1949 - Netherlands
    Leeftijd: 42
    Begraven met
    Naam; Leeftijd
    Wilhelmina Wouters; 42
    Wilhelmus Van Es; 80

  3. van Es Web Site, wilma baaten, Wilhelmina Elisabeth Maria "Mien" Wouters, 25 december 2010
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: van Es Web Site
    Stamboom: van Es - Baaten

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1906 lag tussen 2,6 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
  • De temperatuur op 28 april 1949 lag tussen 4,5 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 25 januari » In Israël worden de eerste verkiezingen gehouden.
    • 8 mei » De nieuwe grondwet van West-Duitsland wordt goedgekeurd. Ze zal op 23 mei in werking treden.
    • 11 juli » Het Cypriotisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Tel Aviv met 3-1 van Israël.
    • 13 september » Beëdiging van Theodor Heuss als eerste bondspresident van West-Duitsland.
    • 1 oktober » Koningin Juliana onthult een monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de Razzia van Putten.
    • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wouters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wouters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wouters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wouters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R15891.php : benaderd 30 december 2025), "Wilhelmina Elisabeth Maria "Mien" Wouters (1906-1949)".